Hakkımızda

İyi ki Dinledim Hakkında

ikd_logo_transparent_circle

İyi ki Dinledim, Yaz Yazıcıoğlu (PsyD) liderliğinde kendi alanlarında uzman bir ekip olarak
Ümit Uzkan ile ortaklaşa 2019 yılında mental wellbeing hedefiyle kurulmuş bir girişimdir.

Clubhouse’da iki yıl boyunca haftada üç gün canlı yayında 300’e yakın kişisel gelişim podcast’i yapan Yazıcıoğlu, mental wellbeing konusunda şimdi Kanada merkezli Zengar Institute Inc. tarafından üretilen ve lisanslanan NeurOptimal® cihazıyla hayatında olumlu değişiklikler hedefleyenlere hizmet sunmaktadır.

Beyninizi Yeniden Keşfedin
Daha İyi Yaşayın

Hayatınızda olumlu bir etki yaratmak için NeurOptimal®’ı deneyimleme daveti sunuyoruz. NeurOptimal® tıbbi bir tedavi yerine geçmeyi amaçlamaz, beyin dalgalarının eğitilmesi ile fonksiyonlarının daha iyi olmasını desteklemeyi hedefler. Nöro geribildirim deneyimi yaşamak için rezervasyon yapabilirsiniz.

Yaz Yazıcıoğlu, PsyD

umit_uzkan_profile_pix_circle

Ümit Uzkan

Eğitim hayatını takiben reklamcılık ve halkla ilişkiler sektöründe çalışma hayatına başlayıp -masanın her iki tarafında bulunarak- iş yönetimi alanlarında, uluslararası bireysel ve kurumsal yatırımlara danışmanlık vererek, yaklaşık 30 yıllık bir iş hayatı deneyimine sahip oldum.

Sonrası profesyonel hayatımda aldığım tüm “life coaching” ve “performans” odaklı eğitimleri birleştirerek; olanı doğru kavrayabilmek, doğru anda durmak ve harekete geçebilmek için kendimi “sadeleşme” başlığı üzerinde geliştirmeye çalıştım. Son dönemde nörogeribildirim yöntemiyle daha iyi bir beyin/zihin yapısı oluşturma konularında eğitimler veriyor ve sahip olduğumuz NeurOptimal®’ sistemiyle bu konuda seanslar sunuyoruz. Ayrıca bireysel ve kurumsal alanlarda yaptığım yüz yüze ve online çalışmalarla eğitimci ve mentorluk desteği sunuyorum. Aynı zamanda bir podcast yayıncısı ve moderatör olarak da bilgi ve kişisel deneyimimi paylaşıyor, dinleyici ve danışanlarımın stres yönetimlerine ve potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı oluyorum.

 

 

ceyhun_c_canbazoglu

Ceyhun C. Canbazoğlu

Hürriyet, Sabah Dergi gruplarında editör, yayın yönetmenliği ve Milliyet gazetesi ek yayınlarda editörlük, köşe yazarlığı yapmıştır. Radyo yöneticiliği, programcılığının yanı sıra, iki romanı yayınlanmıştır. Vestel’in internet servis sağlayıcı şirketinde yöneticiliğe müteakip, çağrı merkezi, e-ticaret, GSM 3. parti hizmet sağlayıcı alanlarında uzun süre kendi şirketleriyle profesyonel çalışmasını sürdürmüştür. Özellikle kurumsal alandaki yöneticilik kariyerinde işgücü yönetimi ve planlama ile ilgili pek çok eğitim almış, kişisel gelişim konusunda bu dönemde eğitim almaya başlamış; sürdürülebilir verimlilik, kurumsal iş hafızası ve kültürü, bireysel gelişimle ilgili pozitivist/holistik disiplinlerde sentezleme ile karma metotlar geliştirmiştir. İyi ki Dinledim’in yüzlerce podcast yayınlarında bu bilgi birikimini paylaşmıştır. İyi ki Dinledim Well-being Teknolojileri’nde kullanıcı deneyimi tasarımı, içerik ve platform yönetimini icra etmektedir.

 

Ana Sayfa
Rezervasyon
İletişim